Ve Vašem prohlížeči není povolen Javascript, který je nutný pro správné fungování stránek.

Zapněte jej prosím a stránku obnovte.

Logo Filip Hurdálek | E-shop a marketing manažer, tvůrčí spisovatel, grafik, webdesigner,...
Hero image profile picture | Filip Hurdálek

Filip Hurdálek

Kontakt

Filip Hurdálek
E-shop a marketing manažer, tvůrčí spisovatel, grafik, webdeveloper,...

Datum narození: 31.12.1993

Bydliště: Červený Kostelec

Telefon: +420 776 185 024

E-mail: info@filiphurdalek.cz

Služby

Grafika

Marketing

Programování, webdesign a IT

Reference

Prezentační web - Daniel Kunc | Fotograf

Zájmy a znalosti

Tvůrčí psaní

Knihy

Stíny světla

100%

Stíny světla - Rozbřesk (prac. název)

80%

Portes

75%

Sucide throught time (prac. název)

20%

Povídky

Nerozšiřované

10%

To Survive | Instagram story telling

20%

Star Wars - fanfiction

30%

Grafika

Photoshop

90%

Corel Draw X5

80%

Webdevelopment, programování

HTML

100%

CSS

95%

SQL

90%

PHP

60%

Javascript

40%

Java

10%

C++ / C#

5%

Marketing, e-commerce

Sebevzdělávání

Životní styl, minimalismus, výzvy, nové věci, cvičení, rodina, přátelé, výlety a další

Certifikáty

HTML certifikát | Filip Hurdálek
CSS certifikát | Filip Hurdálek
Javascript certifikát | Filip Hurdálek
SQL certifikát | Filip Hurdálek
PHP certifikát | Filip Hurdálek

Vzdělání a zaměstnání

Střední průmyslová škola Nové Město nad Metují
obor Strojírenství se zaměřením na 3D konstrukci a modelování

Boltjes International - operátor výroby (září 2013 - leden 2014)

Gamatec s.r.o. - kontruktér, kontrolór, vedoucí obchodního oddělení (únor 2014 - září 2016)

Izomat s.r.o. - marketing manažer (říjen 2016 - listopad 2016)

TRIUMF professional tools s.r.o. - e-shop a marketing manažer (prosinec 2016 - současnost)

Životopis

Bylo, nebylo

Vyrůstal jsem v době rozmachu osobních počítačů, telefonů a dalších moderních technologií. Problematika IT se stala mou každodenní aktivitou a již brzy jsem zvládal upravovat, opravovat či jinak zasahovat do softwaru našeho domácího počítače.
Problém mi nedělala žádná z technologií, která mi přišla do rukou, a tak do dnes poskytuji podporu a opravárenské služby nejen pro nejbližší a známé.

Díky takovému vlivu na můj život jsem samozřejmě strávil mnoho hodin před obrazovkou počítače, kde mou pozornost na dlouhou dobu upoutal příběh Warcraft III a World of Warcraft. Tyto hry měly na svědomí mé začátky tvůrčího psaní.

Pomalu, ale jistě

Na základní škole jsem nejdříve veškerou svou tvorbu skrýval před světem a psal, jak se říká, do šuplíku.Lehkou útěchu jsem nacházel ve slohových pracích, kde si mé počiny mohl konečně přečíst i někdo jiný. Pozitivní výsledky a ohlasy mě hnaly kupředu a příběhů rozličných dějů a žánrů přibývalo každým týdnem. Všechny však nakonec neuváženě skončily, společně s ostatním učebními materiály, v plamenech slavnostního ohně na úspěšné ukončení základního vzdělání.

S nástupem na Střední průmyslovou školu v Novém Městě nad Metují, do oboru strojírenství se zaměřením na 3D modelování a konstrukci, muselo tedy vše začít od začátku. Nervozita vzrostla a ještě hůř se mi přiznával můj koníček, jelikož okolí určovalo naprosto odlišný trend chování. Málokdo si totiž sedl s knížkou nebo přímo vyhledával amatérské příběhy takových pisálků. Čas však utekl jako voda a s ním i můj strach z názoru ostatních. Vznikl tedy můj první veřejně dostupný blog tvůrčího psaní.

Jako dobrý, ale ne

Nadšení nabralo na obrátkách, příběhy se hrnuly jako lavina a já nedokázal utišit svou vnitřní touhu po psaní dalších a dalších děl, která si budou moci návštěvníci blogu přečíst. Návštěvnost se pohybovala kolem 150 zobrazení měsíčně, což pro mě bylo v těchto začátcích naprosto nepředstavitelné číslo. Přidal jsem se do několika skupin na Facebooku, Tumblr, stránkách pro tvůrčí spisovatele a s velkým očekáváním doufal v rychlou a jednoduchou cestu na vrchol spisovatelské scény.

První útlum však přišel poměrně rychle.
Překvapil mě počet dalších tvůrčích spisovatelů. Nebyly jich desítky, ale stovky. Obrovské počty těch, kteří se tvůrčímu psaní věnují naplno, déle a hlavně lépe. Vedle nich má dílka vypadala jako naprostý brak, který nemá hlavu a patu.

Ačkoliv jsem končil střední školu s obrovským nadšením ze své závěrečné slohové práce, spokojenosti začalo ubývat, stejně tak jako pozitivních ohlasů a přibývalo spíše negativní kritiky. Z počátku jsem měl velký problém výtky vstřebat, avšak během pár měsíců jsem si uvědomil, že to je právě to jediné, co mě dokáže posunout dopředu.

Bohužel přišel další kámen úrazu a tím byl nástup do první práce. Po neúspěchu na přijímacím řízení Univerzity Palackého v Olomouci na obor pedagogika - český a anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání, jsem nastoupil do Boltjes International jako operátor výroby.
Čas dříve věnovaný tvůrčímu psaní jsem nyní věnoval práci a trávil v ní mnoho hodin navíc, včetně víkendů. Díky tomu jsem však získal nespočet zkušeností a poměrně brzy i tato "oběť" přinesla své ovoce a já dostal nabídku na pozici pracovníka technické kontroly.

Z počátku jsem si myslel, že právě to bude můj další cíl a na této pozici budu růst a postupně se opět dostanu ke psaní. Opak byl pravdou a místo nástupu na tuto pozici jsem ze společnosti odešel, díky nabídce z firmy Gamatec s.r.o..

Znovu a lépe

Zde mi byla nabídnuta pozice konstruktéra, ve které jsem z počátku trochu tápal, ale díky kolektivu firmy a dalším nasbíraným zkušenostem, moje schopnosti začínaly růst. Jelikož se nejednalo o nikterak velkou firmu, dostal jsem se mimo konstruktérské práce i k cenotvorbě, technické kontrole, logistice, znovu ke grafice, ale hlavně zde získal můj zájem marketing.

Mimo to jsem se opět chopil spisovatelského pera a začal své příběhy vylepšovat. Těm novým jsem věnoval mnohem více času a jejich příběhy domýšlel tak, aby v nich bylo ukryto to, co opravdu chci.

Práce šla od ruky, díky doprovodné grafice k mojí tvorbě a celkem slušně vytvořenému webu na Blogger.com se pomalu začalo znovu dařit. Po večerech jsem studoval bakalářské práce, blogy, diskuze, programy a další materiály ke studiu marketingu a začínal si tak vytvářet pohled na celou problematiku. Má pracovní pozice se v průběhu času změnila z konstruktéra na vedoucího obchodního oddělení, kde se postupně toto všechno začalo i vyplácet, avšak já se stále necítil dobře se situací kolem svého blogu.

Šablona přestávala stačit standardům tehdejší doby a celý web těžce zaostával za ostatními podobného typu. V ten moment jsem se rozhodl ponořit více do problematiky programování, webdesignu a webdevelopingu.

Uběhl nejméně rok, než jsem si osvojil základy HTML a CSS, ke kterým jsem postupně přidal Javascript, PHP a SQL. Dlouhé testování a obrovská hromada nervů mě však dovedla ke kýženému výsledku a já byl konečně schopen vytvořit mimo jiné i web, se kterým budu spokojen.

V oblasti marketingu jsem se už (podle mého) pohyboval celkem obstojně a stíhal i sledovat novinky, směry a způsoby, kterými se bude dál ubírat. Nakonec jsem tedy opustil firmu Gamatec s.r.o. a nastoupil do společnosti Izomat s.r.o. Zde však mé působení nemělo dlouhého trvání, jelikož se nabízená pozice marketing manažera nedostavila.

Znovu, a prozatím naposledy, jsem tedy změnil své zaměstnání a začal pracovat jako e-shop a marketing manažer ve společnosti TRIUMF professional tools s.r.o., kde se vedle starání o chod e-shopu, propagaci firmy, marketing a grafiku starám i o IT. Na této pozici se nyní mohu naplno věnovat všem svým zájmům, jelikož mix pracovní náplně obsahuje každý z nich.

Teď hned a tady

Díky tomu (ačkoliv až na několikátý pokus) vznikl tento web a vznikají další, jako například úplně nových sedm webů pro naši firmu. Také opět mohu navázat na přetrhnutou nit tvůrčího psaní a znovu se podělit s ostatními o to, co mě baví. Marketing a grafika jsou každodenní součástí mého dne a neustále se i v nich posouvám dál, v čemž mi nejvíce pomáhají zdroje jako Mladýpodnikatel.cz, Eshoprestart.cz, Demarketing a další.

Dreamworks

Aby vše fungovalo, musí si člověk stanovit určité cíle, kam chce svůj život směřovat. Tím mým je stát se zkušeným spisovatelem, grafikem, marketérem a programátorem na takové úrovni, abych byl schopen poskytnout službu všem, kteří potřebují pomoci nebo poradit.

Mou cílovou skupinou jsou hlavně malé podniky, živnostníci, OSVČ a také soukromé osoby, které nemají dostatek financí na placení drahých agentur, studií, vlastních zaměstnanců nebo nemají čas či dostatečné znalosti. Chci vytvářet weby, aplikace a pomáhat zlepšovat firemní procesy tak, aby mohl zákazník dále růst a rozšiřovat své podnikání.

Dále bych rád podpořil obyčejné lidi, kteří mezi ostatní svými zájmy a činy přináší něco neobyčejného.
Jsi jedním z nich? Napiš mi na e-mail hurdalekfilip@seznam.cz, Facebook nebo Instagram svůj příběh a můžeš se tu objevit právě i ty!

Samozřejmě bych v budoucnu rád vydal všechny své připravované knihy Stíny světla, Stíny světla - Rozbřesk (prac. název), Portes, Suicide through time (prac. název). Nadále se chci věnovat tvůrčímu psaní a ostatním koníčkům tak, aby tu po mně jednou něco zbylo.

Instagram feed

White Facebook logo Icon PNG | Filip Hurdálek
White Instagram logo Icon PNG | Filip Hurdálek
White Mail logo Icon PNG | Filip Hurdálek