Warcraft couple technology love

30.09.2020

1

0

Technologie jsou dnes všude kolem nás a trávíme s nimi spoustu času ze dne. Problém však nastává v momentě, kdy naše pomyslná láska k nim přeroste únosnou a tolerovatelnou mez.

Technologie jsou dnes všude kolem nás a trávíme s nimi spoustu času ze dne. Problém však nastává v momentě, kdy naše pomyslná láska k nim přeroste únosnou a tolerovatelnou mez.

Další příspěvky

Všichni máme chvíle, kdy nám není zrovna do zpěvu, zdá se nám, že se nám nic nedaří a jsme ti nejméně schopní na světe. V takových momentech je důležité, mít u sebe někoho nebo něco, kdo nám z nízkého sebevědomí a motivace pomůže zpátky na nohy.

Warcraft couple low motivation

21.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Všichni máme chvíle, kdy nám není zrovna do zpěvu, zdá se nám, že se nám nic nedaří a jsme ti nejméně schopní na světe. V takových momentech je důleži...

Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Občas však jeden mluví častěji než druhý. Jak to máte Vy? Kdo je ve Vašem vztahu vrbou a komu se naopak pusa ani na chvíli nezastaví?

Warcraft couple too much talking

19.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Občas však jeden mluví častěji než druhý. Jak to máte Vy? Kdo je ve Vašem vztahu vrbou a komu se naopak pusa a...

Nákupy se ženou mohou být pro mnohé muže očistcem a noční můrou. Stávají se z nás totiž věšáky, nosiči a také hodnotitelé outfitů, které se nám mnohdy slévají do jednoho a veškeré oblečení nám přijde stejné. Jen to nikdy nesmíme říct nebo dát najevo.

Warcraft couple birthday shopping

12.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Nákupy se ženou mohou být pro mnohé muže očistcem a noční můrou. Stávají se z nás totiž věšáky, nosiči a také hodnotitelé outfitů, které se nám mnohdy...

Přidat komentář k příspěvku

info@filiphurdalek.cz , +420 776 185 024