Warcraft couple too much talking

19.09.2020

1

0

Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Občas však jeden mluví častěji než druhý. Jak to máte Vy? Kdo je ve Vašem vztahu vrbou a komu se naopak pusa ani na chvíli nezastaví?

Komunikace ve vztahu je velmi důležitá. Občas však jeden mluví častěji než druhý. Jak to máte Vy? Kdo je ve Vašem vztahu vrbou a komu se naopak pusa ani na chvíli nezastaví?

Další příspěvky

Nákupy se ženou mohou být pro mnohé muže očistcem a noční můrou. Stávají se z nás totiž věšáky, nosiči a také hodnotitelé outfitů, které se nám mnohdy slévají do jednoho a veškeré oblečení nám přijde stejné. Jen to nikdy nesmíme říct nebo dát najevo.

Warcraft couple birthday shopping

12.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Nákupy se ženou mohou být pro mnohé muže očistcem a noční můrou. Stávají se z nás totiž věšáky, nosiči a také hodnotitelé outfitů, které se nám mnohdy...

Někteří z nás si potrpí na vzájemné sladění oblečení, především pokud společně vyrážíme někam do společnosti. Někdy se však výběr outfitu nemusí úplně sejít s očekáváním a představami druhé polovičky.

Warcraft couple matching outfits

09.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Někteří z nás si potrpí na vzájemné sladění oblečení, především pokud společně vyrážíme někam do společnosti. Někdy se však výběr outfitu nemusí úplně...

Ne každý se narodil s darem dokonalého zpěvu, avšak jsou mezi námi tací, kteří i přes absenci tohoto talentu rádi ukazují, že zpívat umí, byť tomu tak není. Jak jste na tom se zpěvem Vy? Umíte zpívat? Pokud ne, pokoušíte se o to mezi ostatními?

Warcraft couple singing

06.09.2020 | 1 líbí se mi | 0 komentářů

Ne každý se narodil s darem dokonalého zpěvu, avšak jsou mezi námi tací, kteří i přes absenci tohoto talentu rádi ukazují, že zpívat umí, byť tomu tak...

Přidat komentář k příspěvku

info@filiphurdalek.cz , +420 776 185 024